15 Березня, 2025

Через п’ять років будуть топові фахівці: командир розповів, де варто задіяти 18-24 річних

На думку Кирила Вереса, в такому віці краще навчати їх бути пілотами.

Він вважає, що неправильно направляти їх на штурми / Колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com, скріншот

18-24 річні громадяни мають право воювати, як і інші, але в такому віці краще навчати їх бути пілотами, а не відправляти на штурми. Про це заявив командир 20-го окремого полку безпілотних систем “К-2”, Герой України Кирило Верес в інтерв’ю в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

“Я вже раніше говорив, моє ставлення не змінилося. Я б не дуже хотів, щоб я 18-річним служив. Я не сильно бачу примусового набору 18-річних. Зараз же вони йдуть добровільно. Добровільно, якщо хочуть, то нехай йдуть. Примусово 18-річних хлопців особисто я, говорю як піхотний командир, не хотів би, щоб ці діти йшли в мене в бій, на штурм або відбивати штурм”, – сказав командир.

За його словами, в такому віці краще навчати хлопців бути пілотами.

Відео дня

“Щоб навчити їх. Молоді, перспективні. Через п’ять років це будуть топові фахівці на весь світ. А в піхоту я б не хотів. Я не можу досі відправити 18-річного. Це особисте бачення кожного командира підрозділу. Якщо вони йдуть за власним бажанням, неважливо з яких причин, вони мають на це право. Хто сказав, що їм не можна воювати? Я сказав, що я б не хотів, щоб вони в мене воювали”, – зазначив Верес.

Мобілізація в Україні – думки військових

Герой України Іван Чорний заявив, що мільйон гривень, який у вигляді бонусу пропонують контрактникам віком до 25 років, у порівнянні з ризиками, яким бійці наражаються на війні, не так уже й багато.

 За його словами, жодні гроші не компенсують втрачене життя. За словами Івана, є думка, що бійці на передовій отримують великі зарплати, але насправді все не так ідеально. Зокрема, дуже багато грошей доводиться витрачати на транспорт, амуніцію, дрони. Не кажучи про те, що не все добре з виплатами “бойових”.

Джерело

Copyright © Усі права захищено. | Newsphere автор: AF themes.