
Тримати великі грошові заощадження вдома немає жодного сенсу, адже гроші, які розміщені на депозитному рахунку в банку можуть стати гарантією отримання солідного пасивного прибутку. Крім того, зберігання грошей на депозиті в банку дозволяє убезпечити їх від можливої крадіжки, адже всі депозитні вклади захищені законодавством, а для їх безумовного повернення, у випадку банкрутства банку, необхідно звертатися до державного Фонду гарантування вкладів. За інформацією сайту https://creditdnepr.com.ua/depozyty депозити в Банку Кредит Дніпро також перебувають під захистом, адже банк є учасником Фонду, а всі вклади фізичних осіб, незалежно від їх суми, надійно захищені державою (вказана норма діє на час воєнного стану, запровадженого в Україні та впродовж трьох місяців після його закінчення).
В чому відмінності та особливості банківських депозитів
Українська національна валюта є схильною до інфляції, розмір якої є значно більшим від інфляційних коливань більш захищених валют – американського долара чи валюти країн Європейського Союзу – євро, тому більшість українців намагаються максимально диверсифікувати свої заощадження не тільки в гривні, але й валюті інших держав. Обираючи вид депозитного вкладу у банку потрібно враховувати, що:
• гарантований пасивний прибуток валютного депозиту є значно меншим в порівнянні з гривневими депозитами за рахунок значно менших процентних ставок, тому найкращим варіантом депозиту є його диверсифікація між кількома валютами;
• депозитні вкладення у вигляді банківських металів захищені від валютних коливань, адже вартість дорогоцінних металів на міжнародному ринку постійно зростає, однак такі депозитні вкладення не підлягають безумовному відшкодуванню за рахунок коштів державного Фонду;
• проводити обмін гривні на валюту іноземних держав для її подальшого розміщення на депозиті є не завжди доцільним через додатковівитрати на конвертацію, особливо якщо всі доходи вкладника і його можливі витрати будуть проводитись виключно в національній валюті.
За термінами погашення депозити у банку можуть бути строковими та депозитами на вимогу (строкові депозитні, як правило, мають чітко визначений термін, впродовж якого вкладник не може зняти їх достроково без вагомих на то причин, в той час депозитний вклад на вимогу, можна клієнт може забрати в будь-який момент, але відсоткова ставка по такому депозиту є значно меншою).
На яких умовах можна оформити депозит в Банку Кредит Дніпро
Сьогодні в Банку Кредит Дніпро можна оформити декілька видів депозитних вкладень включно з строковими вкладами та депозитами на вимогу, як в гривнях, так і в доларах чи євро. Для прикладу, банк приймає строкові вклади в гривні за відсотковою ставкою від 7% до 14,5%, в той час оформити депозитний вклад на вимогу у гривні можна під 6% і вище.
Процентні ставки по депозитним вкладам у валюті (в доларах чи євро) коливаються в межах від 0,01% до 1,75% за строковими депозитами та від 0,01% – за депозитами на вимогу, які клієнт банку може знімати та поповнювати без жодних обмежень.