
За останні 15 років камери у смартфонах подолали величезний шлях від розмитих піксельних фотографій до якості рівня професійних фотоапаратів, але раз з тим не перестають вдосконалюватися. Технічних аспектів стало настільки багато, що звертати увагу лише на кількість заявлених мегапікселів – це занадто застарілий підхід.
Розмір має значення
Безперечно, кількість мегапікселів залишається певним маркером під час вивчення характеристик камери смартфона, проте описує її поверхнево. Виявляється, не менш важливим критерієм є розмір матриці, який напряму впливає на якість фото та відео. Аналогію можна провести з розміром і якістю дисплея, що дозволяє насолоджуватися мультимедійним контентом – розробники там само щороку збільшують екрани, орієнтуючись на споживання контенту у вигляді перегляду відео, мобільних ігор чи азартних розваг, які зручно зібрані на http://bonus-paradise.com.ua/.
Смартфони з високим показником розміру матриці можуть робити детальніші фото з більш природними кольорами та кращим динамічним діапазоном, проте не менш важливим компонентом є широка діафрагма, робота якої помітна під час фільмування при поганому освітленні.
Фактично незамінною сьогодні є підтримка камерами технології OIS, яка відповідає за стабілізацію та дозволяє уникнути розмиття під час зйомки. Досить розповсюдженою є думка, що загальна якість камери залежить від кількості обʼєктивів у смартфона, проте справедливо вона лише частково. Насправді ж більше об’єктивів дозволяють робити різноманітні типи знімків: ширококутні пейзажі, портрети з боке або макро-фотографії.
Що пропонує ринок?
За останні роки практично всі великі гравці на ринку смартфонів змогли досягти високого рівня камер у своїх флагманських моделях, а спеціалісти знаходять між ними все менше розбіжностей. Втім, аналітичний портал TechRadar, що присвячений технологічним оглядам, все ж називає декілька моделей, які вигідно виділяються в плані зйомки:
- Samsung Galaxy S24 Ultra;
- Google Pixel 9 Pro;
- iPhone 15 Pro Max;
- OnePlus 12.
Причому останню модель експерти назвали найкращим вибором для прихильників селфі, високо оцінивши його фронтальну камеру, яка ще досі поступається у якості основним.
Майбутні моделі обіцяють зробити ще більший акцент на камерах, адже новим стандартом розробки сьогодні стало впровадження штучного інтелекту. Це буквально дозволяє робити камери “розумними” – користувачі отримують повноцінний набір інструментів для обробки фото, яким ШІ оперуватиме самостійно.
УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.
Матеріал пропонується з ознайомчою метою особам, які досягли 21 року і не є рекламою азартних ігор. Також підкреслюємо, що азартні ігри є розвагою і участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів чи альтернативою роботі.
Сайт не несе відповідальність за наявність у організаторів азартних ігор та/або букмекерської діяльності відповідних ліцензій в Україні.