Середа, 1 ГрудняПерший регіональний
Shadow

100 днів на посаді: херсонці досі не бачили нового губернатора

13 липня Президент України Володимир Зеленський, який перебував з робочою поїздкою на Херсонщині, представив нового голову Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Гусєва. У неділю, 20 жовтня, виповнилося рівно 100 днів, як ця людина обіймає посаду губернатора.  Проте публічного звіту, що зроблено за цей період очільником Херсонщини, поки що немає. Натомість в ефірі телеканалу 1+1 українцям Юрій Веніамінович прозвітував про найбільше своє досягнення – втрату зайвих кілограмів.

Журналістам «Першого регіонального» стало цікаво, які зміни, окрім схудлого губернатора, побачили та відчули за ці 100 днів жителі облаасті.

Як виявилося, про нового очільника Херсонщини  більшість чула, але ні його діяльності, ні його самого не бачили.

Максим та Леонід: «Ми не знали, що в нас новий губернатор. Нічого не чули про нього. Змін поки що не відчуваємо в Херсонській області».

Наталія: «Чула, що в нас новий губернатор, проте не бачила його. Можливо, зміни у області є, проте я їх не відчула на собі».

Любов Миколаївна: «Я не знаю, хто наш новий губернатор».

Олександр: «Я повернувся у Херсон лише цього місяця. Але ніяких змін у регіоні не побачив, дороги як були поганими, такими й лишилися».

Ганна: «Нічого не чула про Юрія Гусєва і навіть не бачила його у соцмережах».

Іван: « Ніяких змін на Херсонщині не відбулося за цей період. Особисто я не відчув. А хто в нас новий губернатор? Я нічого не чув про нього».

Олена: «Знаю, що на Херсонщині влада змінилася, але хто в нас керує областю не знаю. Змін також не відчуваю».

Владислав: «Живу у Херсонській області, часто буваю в Херсоні. Дороги як були в жахливому стані, таким й лишилися. Краще б замість схуднення зайнявся б справами державного значення».

Марія: «Не знала, що в нас новий губернатор. Змін, як пенсіонерка, я не відчула».

Максим Леонідович: « Я не бачив нашого нового губернатора».

Олександр: «Юрій Гусєв обіцяв  до 1 жовтня побудувати дорогу з Кочубєєвки до Білої Криниці. Це дорога, яка з’єднує село і районну лікарню. Вже 21 жовтня. Він нічого так і не зробив».

Юрій Гусєв намагається висвітлювати свою діяльність у соціальних мережах: публікує відео з заходів, які відвідує, проводить майже щотижня онлайн селекторні наради, в обласній державній адміністрації створили чат-ботів, яким херсонці можуть надсилати свої пропозиції та скарги, а сьогодні у губернатора з’явився навіть власний канал на Ютубі. Та, як бачимо, усі ці нововведення, поки що не дуже ефективні у налагодженні комунікацій між владою та населенням.

Катерина Чобітько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *