Понеділок, 4 ГрудняПерший регіональний
Shadow

52 населених пункти Херсонщини залишаються без світла і води, без газу

У 52 населених пунктах на Херсонщині немає світла і води, без газу залишаються близько 6 тисяч жителів. Оперативну інформацію по Херсонській області саном на 28 березня 2022 року на сторінці у Фейсбук опублікувала Херсонська обласна державна адміністрація.

У повідомленні йдеться про те, що відновити електропостачання у населених пунктах на півночі області неможливо через присутність великої кількості військ РФ.

У Білозерському районі газопостачання відсутнє у селах Правдине, Посад-Покровське, Таврійськ, Олександрівка Станіславської територіальної громади, Нова Зоря. У Станіславі немає світла та води, пошкоджені 10 будинків, в Олександрівці – зруйновані 25 будівель. У Музиківці, Висунцях і Мирошниківці відновлено електропостачання, немає світла у Загорянівці та Східному. У Чорнобаївці електрику відновили, села громади поки живуть без світла.

Практично всі громади району відчувають нестачу ліків, особливо гостро потребують люди з хронічними хворобами.

У Бериславському районі населенні пункти Високопільської, Милівської, Тягинської, Борозенської, Калинівської та Кочубеївської територіальних громад окуповані військами РФ. У всіх громадах немає постачання ліків. З Борозенською ТГ немає зв’язку, ситуація напружена. У Великоолександрівській ТГ через обстріли загинув 14-річний хлопчик, є поранені, військові РФ мінують та підривають мости. В Іванівці Високопільської ТГ багато зруйнованих будинків. У Кочубеївській ТГ немає світла. У Нововоронцовці та населених пунктах громади відсутнє електропостачання. У Любимівці немає газу та зруйновані 12 будинків.

У Генічеському районі Іванівська, Нижньосірогозька та Новотроїцька громади налагодили забезпечення жителів необхідним, немає підвозу медикаментів та скрапленого газу. Через відставку влади інформації по Генічеській територіальній громаді немає.

У всіх територіальних громадах Скадовського району влада працює в штатному режимі, зв’язок – з перебоями, критична ситуація з медикаментами.

У Каховському районі гостро не вистачає медикаментів, дитячого харчування, пально-мастильних матеріалів.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *