Понеділок, 4 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Стало відомо імена найкращих пілотів дронів, які представлять Україну у Кореї

Пілоти дронів з усієї України приїхали на Херсонщину, щоб позмагатися за звання найкращого. Серед учасників, як школярі-новачки, так і досвідченні рейсінгісти. Наймолодша – 12-річна Софія Шкрумида з м. Івано-Франківськ розповідає, що з самого дитинства полюбила машинки, а не ляльки. Свій дрон дівчинка зібрала власноруч і назвала Блінком.

Суть змагання полягає в умінні точно налаштувати дрон і подолати трасу з перепонами, не пошкодивши при цьому коптер. На перший погляд – нічого складного, якщо не одна річ – спортивні гоночні дрони розвивають швидкість ста кілометрів менш ніж за пів секунди.

Іван Норожнов, засновник школи пілотування дрон-рейслінгу (м.Івано-Франківськ) впевнений, що пілоту потрібно бути технічно підкованим, розумітися у фізиці і знати логіку, тому що деякі питання, пов’язванні з технікою, розв’язуються емпіричним шляхом.

Дрон-реслінг активно розвивається в Україні, незважаючи на те, що це задоволення не з дешевих. Вартість одного летючого робота може сягати тисячі доларів. Та справжні ентузіасти грошей не шкодують. Адже емоції, отриманні від польоту, безцінні.
Дмирто Аксьонов, представник Української асоціації дрон-реслінгу каже, що чемпіонат проводять три роки поспіль і, як правило, обирають різні міста, щоб якомога більше популяризувати цей вид спорту та дрон технології.

Повітряні перегони зібрали сотні глядачів. Задоволення отримали не лише учасники, а й глядачі.
Іван: «Увидели рекламу, приехали посмотреть как все будет проходить. Очень интресно: квадракоптеры, самолеты.
Євгенія: «Было очень интересно понаблюдать за красивыми змеями, посмотреть как люди работают, как дроны летают. Ребенок еще этого не видел».
В результаті дводенних перегонів визначили фіналістів, які матимуть честь позмагатися вже за звання найкращих пілотів світу восени 2019 року у Кореї. Перше місце посів Олександр Альошин – команда Nubzz Quad (Київ), срібло отримав Дмитро Фаєрмарк – FlyMod Team (Одеса), закрив список переможців Модест Ач – Zipper Team (Львів).

1 Comment

  • Влад

    Написано что бы написать. Для любого кто в теме дрон-рейсига это весёлая статья ))).
    1. О каком развитии идёт речь? Всё основанно на чистом энтузиазме и деньгах самих участников. Как в принципе в большинстве видов в нашем спорте.
    2. Дрон не стоит $1000. Ну $300 потолок.
    3. Сам дрон это только вершина айсберга. Вам надо аппаратура управления, FPV очки, аккумуляторы и тд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *