Середа, 22 ВересняПерший регіональний
Shadow

У Херсоні горить багатоповерхівка

“У Херсоні горить багатоповерхівка, є постраждалий чоловік”…

Саме таке повідомлення надійшло на службу «101». На місце виклику прибули пожежно-рятувальні підрозділи у складі автоцистерни та автодрабини. На щастя, інформація виявилася фейковою. Її вигадали для того, щоб провести тренінг для керівників об’єднаних співвласників багатоквартирних будинків і навчити їх правильно діяти у разі пожежі.

Перед присутніми виступили представники рятувального відомства обласної Державної служби з надзвичайних ситуацій, які назвали основні причини виникнення пожеж у багатоквартирних будинках.
Далі учасники тренінгу вчилися правильно надавати першу медичну допомогу постраждалому.

Практичні навички з використання вогнегасника усі відпрацьовували на справжньому вогні. Для цього було підпалено елементи електрощитової. Одразу з’явився їдучий дим, що супроводжувався полум’я. Пожежу ліквідовували за допомогою порошкового вогнегасника.

Захід такого масштабу і ціленаправленості у Херсні відбувся вперше, і підтвердив наскільки важливо у повсякденному житті дотримуватися правил пожежної безпеки, а у разі її виникнення дотримуватися чіткого алгоритму дій.
Довідково: у поточному році у багатоквартирних будинках обласного центру сталося 30 пожеж. У минулому році сталося 94 пожежі, в яких загинуло двоє людей та двоє травмувались. Основна їх причина – необережне поводження з вогнем, порушення правил монтажу та експлуатації електрообладнання і побутових приладів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *