У Херсоні 18 червня близько 18.00 на електронну адресу Державної служби надзвичайних ситуацій надійшло повідомлення про замінування усіх медичних закладів, зокрема і пологових будинків. А це 18 установ, в яких за приблизними підрахунками перебуває до трьох тисяч пацієнтів. Інформацію було оперативно передано до обласного главку поліції. Для перевірки за вказаними адресами виїхали групи вибухо-технічної та кінологічної служб, слідчо-оперативні групи районних відділень поліції та представники інших екстрених служб. З метою збереження спокою та не допущення паніки серед пацієнтів, було прийнято рішення їх не евакуйовували.
Олександр Козюра, начальник вибухо-технічного відділу повідомив, що вони перевірили усі медичні заклади на наявність підозрілих об’єктів. На щастя, вибухонебезпечних об’єктів не виявлено. Загрози життю громадян та поліції не існує.
Нагадаємо, що в ніч 16 червня правоохоронцями також було відпрацьовано повідомлення щодо замінування усіх цілодобових аптек у Херсоні. Дана інформація виявилася фейковою.
У Херсоні замінували найбільший ТРЦ і школу
У Херсоні жінка "замінувала" будівлю поліції
У Херсоні замінували гімназію
За завідомо неправдиве повідомлення про замінування «Ювілейного» херсонець може поплатитися свободою
Замінування Херсонського міського суду не підтвердилось
Інформація про замінування херсонської гімназії № 6 не підтвердилася
У Києві "замінували" 40 шкіл, діти ідуть на дистанційку
У Львові, Черкасах та Дніпрі надійшли повідомлення про замінування всіх шкіл
Хто і навіщо "мінує" метро Києва?
У Генічеську не працювали магазини, вокзал та банківські установи через "замінування" 14 об’єктів