Понеділок, Лютий 24Перший регіональний

Квітковий оазис на Херсонщині

«Маленька Голандія» посеред степу Херсонщини. Так називають фермерське господарсто «Шафран Любимівський», яке спеціалізується на вирощуванні тюльпанів, шафрану, спаржі. Зараз тут заквітли королівські лілії.

Доглядає за цією красою фермер Олег Демченко. Понад 15 років він займався вирощуванням овочів. Як одного дня зрозумів, що хоче займатися чимось красивим і корисним й без застосування хімії. Тому перейшов до нішових культур. Зараз випробовує, як голандська лілія ростиме на херсонській землі.

Олег Демченко: «Коли нам привезли посадковий матеріал з Голандії, ящики деякі розсипалися. Ми навіть не знали де який колір. Етикетки були на ящиках, але який сорт ми не знали. Висадили, протестували, тепер знаємо коли лілія зацвіте та якою буде на вигляд».
Помилуватися цією красою вже приїжджають туристи з усієї України.

Олена Решетняк: «В жарких степя вдруг такой оазис. Единственное наверне вот на наших жарких територіях. Поэтому вот специально приехали полюбоваться, насладиться, зарядится красотой».

Володимир Лопачук: « Ці жовті лілії, то серце, душа. Якщо людина буде їх просто мати в руках, то буде здорова нервова система. А якщо буде любуватися щодня, то буде і багатство у людини».

Віта Кряжевська: «Дуже чудовий аромат іде з цих лілій. Його не з чим не сплутаєш. Дуже прекрасна квітка і дуже гарно,коли у степу України така краса росте посеред поля».

На Херонщині вже склалася певна традиція – щороку на весні приїжджати до села Любимівка на тюльпановий фестиваль. А від цього року започаткують вже літній – «Квітуча лілія». Тому не гайте часу, вирушайте у подорож до фермерського господарства «Шафран Любимівський».

Елеонора Гуськова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *