Субота, 6 БерезняПерший регіональний
Shadow

Андрій Гордєєв висловив позицію щодо обшуків з БТРами

Сьогодні, 20 січня 2020 року, у Херсоні з БТРами тривали обшуки у справі Гандзюк. Масові обшуки сколихнули місто та область.

Свою позицію з цього приводу висловив на сторінці у Фейсбук екс-глава Херсонської ОДА Андрій Гордєєв. Правоохоронні органи завітали до нього у гості, проте нічого “цікавого” не знайшли. Як відмітив Андрій Гордєєв, настрій його родині не зіпсували, проте засмутило те, що вже другий рік відпрацьовується сценарій, який не направлений на розкриття жахливого злочину, а більше нагадує «полювання за відьмами».

Далі пряма мова: 

” Сьогодні Херсон штормило … БТРами

Друзі, дякую за хвилювання, маю повідомити, що до мене зранку приходили працівники Сбу з ухвалою про обшук (щодо її бредовості немає жодних сумнівів)

Після «справ» про «екокатастрофу» Львову (чому не прийняв львівське сміття), облаштування онкодиспансеру, так званої «фальсифікації» виборів Президента, такі спілкування стали, нажаль, буденними🧐, і допомагають стажуватися на адвоката🤓

Мені і моїй сім’ї приховувати нічого, це і так всім зрозуміло..

Проте, як і в впродовж 9ти місяців так званого слідства, хлопці прийшли щоб у N-й раз впевнитись, що ніякого відношення моя сім’я до порушень Закону не має!

Настрій не зіпсували, засмутило інше, те що вже 2 рік відпрацьовується сценарій який не направлений на розкриття жахливого злочину, а більше нагадує «полювання за відьмами» …

РS: БТР біля міськради в день коли заплановане депутатське розслідування по чорногорському піску – соупадєніє?!))”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *