Понеділок, 11 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Андрій Яценко: «Захистимо Херсон та херсонців від техногенної катастрофи»

Громадські організації Херсонської області, які входять до Екологічної коаліції разом з вченими Херсонщини провели 29 липня 2020 року в Херсоні круглий стіл щодо екологічних наслідків Проекту ПАТ «Укргідропроект» «Будівництво Каховської ГЕС-2». Під час виступу Андрій Яценко, голова обласної організації Спілки економістів України, висловив думку, яку підтримали майже всі присутні. 

 

Враховуючи висновки науковців України, висловлені під час численних громадських слухань, круглих столів та засідань, в засобах масової інформації  країни, а також наданих у письмовій формі розробникам, Яценко зазначив, що наукові обґрунтування Проекту ПАТ «Укргідропроект» «Будівництво Каховської ГЕС-2» є сумнівними, а економічна доцільність його реалізації на території Херсонської області повністю відсутня. Головне, на думку Андрія Яценка реалізація проекту «Будівництво Каховської ГЕС-2» протирічить ст.9 Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища» та ст.50 Конституції України, а також ставить під загрозу реалізацію статті 27 Конституції України”.

Херсонська обласна організація Спілки економістів України рекомендує:

Заборонити подальшу розробку цього проекту та його реалізацію на території Херсонської області, а також звернутися до Служби безпеки України щодо вивчення питання, в інтересах якої держави розроблявся цей проект, якщо результатом його реалізації буде руйнація частини Херсонської області, знищення екології Дніпра та Чорного моря, які призведуть до екологічної катастрофи Європейського масштабу.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *