Середа, 21 КвітняПерший регіональний
Shadow

Асфальт, що везли до Високопільського району, вивернули у посадку

Нещодавно голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв звітував про свою роботу за 100 днів. Ми також були присутні на звіті, де Юрій Веніамінович розповідав, як успішно ремонтуються дороги нині на Херсонщині. Чи то новий очільник довірився відмінній роботі Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації, чи «зглазив» роботу підрядників, але у людей лопнуло терпіння на «якість» проведення ремонтів, вони почали створювати власні громадські контролі, аби інспектувати проведення «ремонтів» та просять присилати спеціальні перевірки…

Наприклад, в Херсонській області у Високопільському районі люди дуже зраділи, коли почули про ремонт дороги загального користування місцевого значення 0220601 Мала Шестірня – Високопілля на ділянці км 0+000 – км 8+100. Так, окремими ділянками цю дорогу мали відремонтувати. Замовник ремонту: Департамент будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації. Було проведено тендер,підрядником стало ТОВ «Миколаївбудцентр», договір від 03.10.2019 №311/Д. Ціна договору 26 млн 626 тис. грн.!!! До речі, це кошти – субвенція держбюджету та співфінансування з місцевого!!! А ще майже 200 тис грн було витрачено на проектно-кошторисну документацію, аби відремонтувати цю дорогу!

Високопільці б’ють у дзвони, адже у них вже є сумна практика, коли дороги ремонтували в дощ, але ні поліція, ні СБУ – не відреагувало на марнотратство!

Тож, як роботи проводяться нині – громада повідомляє нижче:

Високопільська селищна рада рішенням сесії звертається до голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва з проханням навести лад:

«Шановний Юрію Веніаміновичу!

Високопільська селищна рада звертається до Вас з приводу ситуації, що склалася з проведенням ремонту на об’єкті «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення 0220601 Мала Шестірня – Високопілля в Херсонській області на ділянці км 0+000 – км 8+100 (окремими ділянками)», замовник: Департамент будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації, підрядник: ТОВ «Миколаївбудцентр», договір від 03.10.2019 №311/Д.

11 листопада 2019 року Високопільській селищній раді стало відомо про те, що на узбіччях доріг біля с. Мала Шестірня та смт Архангельське виявлено великі обсяги (за попередніми підрахунками більше 50т.) свіжого, але вже захолонувшого асфальту, вивантаженого з автомобілів (фото додаються). Вказаний асфальт з’явився після початку робіт з асфальтування дороги 0220601 в районі села Мала Шестірня Високопільського району 10 листопада 2019 року. Крім того, якість асфальтового покриття викликає великі сумніви, адже складова покриття – щебінь, який викришується з полотна дороги.

Попередні висновки: асфальт укладався без дотримання відповідних норм, а саме температурного режиму. Частина вкрай застиглого асфальту була скинута на узбіччя в районі проведення ремонтних робіт, а частина, навіть, не довезена до об’єкту та скинута в районі селища Архангельське.

Таке безвідповідальне відношення до робіт, які проводяться за кошти Державного дорожнього фонду, викликає обурення у місцевого населення та у депутатського корпусу Високопільської ОТГ.

З огляду на викладене, просимо Вас ініціювати перевірку стану проведених робіт з ремонту автомобільних доріг місцевого значення підрядниками на території Високопільської об’єднаної громади та доручити замовнику будівництва тримати на жорсткому контролі якість робіт, що виконують підрядники за кошти платників податків.

Враховуючи відсутність жодного об’єкту Високопільської ОТГ в плані ремонтів автодоріг на 2020 рік по Херсонській області за кошти Державного дорожнього фонду, Високопільська селищна рада впровадить громадський контроль за проведенням ремонтних робіт, визначених переліком на 2019 рік із висвітленням в засобах масової інформації.

З повагою Рада Високопільської об’єднаної територіальної громади»

Мільйони бюджетних коштів вивернули захололим асфальтом у посадках

Мільйони бюджетних коштів вивернули захололим асфальтом у посадках

Мільйони бюджетних коштів вивернули захололим асфальтом у посадках

Мільйони бюджетних коштів вивернули захололим асфальтом у посадках

А  раніше ще й ремонтували ось так:

Мільйони бюджетних коштів вивернули захололим асфальтом у посадках

Мільйони бюджетних коштів вивернули захололим асфальтом у посадках

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *