Середа, 20 СічняПерший регіональний
Shadow

Автомобілі співробітників обленерго пошкодили невідомі особи

Інцидент стався в селищі Нижні Сірогози Херсонської області, де працівники АТ «Херсонобленерго» здійснювали службову рейдову перевірку споживачів електричної енергії щодо дотримання Правил роздрібного ринку електричної енергії.

Енергетиками було виявлено прилад, за допомогою якого власники безобліково споживали електроенергію. За встановленим фактом було оформлено відповідний Акт про порушення Правил роздрібного ринку електроенергії.

Вночі на територію місцевого готелю, де зупинилися співробітники АТ «Херсонобленерго», таємно проникли невідомі особи та пошкодили службові автомобілі Товариства.

Адміністрація АТ «Херсонобленерго» вважає, що причиною пошкодження автотранспорту стала помста окремих громадян через результати перевірки.

На місце події було викликано працівників поліції, повідомлено усі дані та подано заяву, яку внесли до системи Єдиного обліку. Триває розслідування.

На жаль, це вже не перший випадок нападів з боку правопорушників на працівників обленерго.

АТ «Херсонобленерго» зазначає, що працівники Товариства діють винятково в межах повноважень наданих державою, і будь-які протиправні дії направлені проти них будуть мати наслідки відповідно до Закону України.

В свою чергу Товариство закликає абонентів споживати електричну енергію відповідально, а спірні питання вирішувати лише в правовому полі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *