Вівторок, 19 ЖовтняПерший регіональний
Shadow

Без приміщення, бюджету і зарплат: новостворена Херсонська районна рада провела сесію

Без приміщення, бюджету і зарплат. 23 грудня 2020 року новостворена Херсонська районна рада затвердила тимчасовий регламент та обрала голову.

На сесію зібралися 47 депутатів з 54. До моменту обрання голови райради ці обов’язки виконував Юрій Марієв, який розповів, чим у першу чергу займатимуться депутати.

“Це передача комунального майна з тих громад, які увійшли до складу Херсонської райради до ОТГ. В повному обсязі ми приймаємо, проводимо повну інвентаризацію і передаємо з метою подальшого бюджетного фінансування”, – говорить депутат Херсонської районної ради Юрій Марієв.

На посаду голови Херсонської районної ради була подана одна кандидатура. Голосування було таємним. Депутатам видали бюлетені, вони заповнювали їх у окремій кабінці і кидали у скриньку. За результатами голосування головою Херсонської районної ради стала Валентина Покотилова від партії “Нам тут жити”. За неї – 38 голосів, не підтримали кандидатку 9 депутатів. Новообрана голова розповіла, яка, на її думку, основна функція у Херсонської районної ради:

“Ми будемо тим прошарком між обласною радою і між територіальними громадами, які будуть виконувати соціально-економічні функції. В першу чергу соціальну. Всі звернення, всі потреби районів, які будуть виникати, вони одразу не підуть до Херсонської обласної ради. Вони будуть розглянуті спочатку нами. Щось вирішено нами, а потім подано нагору”.

На сьогодні у Херсонської райради немає ні приміщення – тут сподіваються на допомогу обласної влади та міської, ні фінансування – тут вже потрібна допомога держави, говорить Валентина Покотилова:

“Бюджетні питання поки що вирішуються. Ми будемо дивитися, тому що в законі написано – ми виключені з горизонтального вирівнювання податкоспроможності. Це говорить про те, що державні дотації субвенції нам заходити не будуть. Ми маємо виживати за власні кошти або якісь зміни ще в бюджетному законодавстві будуть”.

Суспільне

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *