Середа, 22 ВересняПерший регіональний
Shadow

Безпідставно звільнений топ-чиновник з Херсонської облдержадміністрації став затребуваним у Харкові

Колишній керівник апарату Херсонської обласної державної адміністрації Володимир Клюцевський зарахований до штату Харківської обласної державної адміністрації на посаду радника голови. Вже найближчими днями він піде на підвищення і керуватиме апаратом Харківської ОДА. Це стало відомо з публічно оприлюднених результатів конкурсного відбору.

З Володимиром Клюцевським буде укладено тимчасовий контракт на період дії карантину, спричинений коронавірусом. Граничний строк перебування на зазначеній посаді державної служби становить не більше чотирьох місяців після відміни карантину. Наразі триває спецперевірка, яка займе близько 10 діб, після яких чиновник приступить до виконання покладених на нього завдань.

Нагадаємо, що Володимир Клюцевський є кандидатом наук з державного управління, на державній службі працював 23 роки.
У 2020 році після резонансного привітання жінок Херсонської ОДА з 8 Березня, губернатор Юрій Гусєв звільнив його з обійманої посади. Таке рішення викликало чимале обурення серед колег, оскільки справжні винуватці «зашквару», а це управління культури, молоді та спорту, яке відповідало за сценарну частину свята, працюють й до сьогодні. Між тим, Клюцевський не став позиватися до суду, а розпочав викладацьку діяльність у Херсонському національному технічному університеті.

Післямова. Сьогодні Україна переживає період активних реформ, задля реалізації яких потрібні ефективні державні службовці, що прагнуть змін і вміють зорганізувати інших працювати на досягнення визначених цілей. Тому висловлювання, «незамінних людей немає» (“II n’ya pas d’homme necessaire”), яке народилося у 19 сторіччі у Франції і використовувалося Вудро Вільсоном на президентських виборах 1912 року в США, та Франкліном Рузвельтом – на виборах 1932 року (There is no indispensable man), а також державними мужами радянських часів, втрачає актуальності. Разом з тим, все уживанішою є фраза «КАДРИ ВИРІШУЮТЬ ВСЕ!». Тому справжні лідери ніколи не будуть грати на публіку , безпідставно звільняти і розкидуватися цінними кадрами. Ефективні держслужбовці будуть затребуваними завжди!

Елеонора Гуськова 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *