Понеділок, 2 СерпняПерший регіональний
Shadow

Більше 4 тисяч херсонців обрали портал iGov для замовлення онлайн-послуг «прописки»-«виписки»

 
Більше 4 тисяч користувачів обрали портал iGov для замовлення онлайн-послуг «прописки»-«виписки» у Херсоні.
 
Найбільш популярним серед них залишається електронний сервіс «Довідка про реєстрацію місця проживання» (https://igov.gov.ua/service/24/general).
Ним скористалися 1389 разів. При цьому середня оцінка, виставлена херсонцями за результатами отриманої послуги, склала 4 бала із 5-ти можливих.
 
Значним попитом у містян також користується інший онлайн-сервіс – «Реєстрація місця проживання особи із опцією одночасного зняття з реєстрації з попереднього місця» (https://igov.gov.ua/service/29/general). Його замовляли 1077 разів, а рівень якості послуги склав 3,9 бала.
 
Інтернет-сервіс із реєстрації місця проживання дитини до чотирнадцяти років (https://igov.gov.ua/service/184/general) використали 710 разів. Йому херсонці виставили оцінку 3,85 бала.
 
Е-послугу «Зняття з реєстрації місця проживання особи у зв’язку зі смертю» (https://igov.gov.ua/service/144/general) на порталі iGov отримали 483користувача. Середня їх оцінка становить 4,25 бала.
 
Зняття з реєстрації місця проживання особи (https://igov.gov.ua/service/26/general) городяни здійснили за допомогою системи iGov 331 раз, оцінивши послугу в 3,15 бала.
 
Поки що найменше херсонці користуються онлайн-сервісом «Зняття з реєстрації місця проживання дитини до чотирнадцяти років» (https://igov.gov.ua/service/185/general) – 87 разів.
 
Мешканці Херсона все частіше обирають безкоштовні послуги «прописки»-«виписки» на порталі iGov, віддаючи перевагу електронним сервісам замість витрачання часу і сил у «живих» чергах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *