Понеділок, 4 БерезняПерший регіональний
Shadow

Більше півтори тисячі порушень ПДР було виявлено за два тижні на Херсонщині


За ініціативи керівництва обласного главку поліції з 17 листопада 2020 року на території області проводиться «Місячник безпеки дорожнього руху». Профілактичні заходи, в першу чергу, направлені на попередження та недопущення загибелі і травмування людей в дорожньо-транспортних пригодах.

Заступник начальника управління превентивної діяльності обласного главку поліції Андрій Білоконь зазначає, що з метою досягнення позитивних результатів профілактичного відпрацювання поліцейські груп реагування районних підрозділів поліції не тільки припиняють порушення Правил дорожнього руху його учасниками. Також проводиться додаткова роз’яснювальна робота з водіями, особливо пасажирських транспортних засобів, виявляються недоліки в утриманні вулично-дорожньої мережі та організації дорожнього руху.

З початку відпрацювання працівники груп реагування патрульної поліції районних підрозділів склали 1670 адміністративних матеріалів за порушення Правил дорожнього руху, від керування були відсторонені 108 водіїв, які знаходились за кермом у нетверезому стані. Також було виявлено 35 порушень правил проїзду перехресть та здійснення обгону, 70 фактів порушень проїзду пішохідних переходів, 336 водіїв отримали постанови за ігнорування вимоги про обов’язкове використання пасків безпеки, а 284 – сіли за кермо без наявності необхідних документів. Також було задокументовано 215 фактів порушень Правил дорожнього руху з боку пішоходів. За результатами проведення обстежень доріг складено 53 відповідних акти та до утримувачів вулично-шляхової мережі направлено 14 приписів на усунення недоліків.

Поліція Херсонщини закликає учасників дорожнього руху не порушувати правил дорожньої безпеки та пам’ятати, що вас чекають вдома живими та здоровими.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *