Неділя, 19 ВересняПерший регіональний
Shadow

Біля Херсонського художного музею обвалилася здоровенна гілляка

гілляка

Сьогодні, 16 червня 2021 року, з дерева біля Херсонського обласного художнього музею на тротуар впала здоровенна гілляка.

«Обійшлося без жертв, але могло когось і зачепити. 

Вздовж художнього музеєю рух досить жвавий. Сьогодні в нас і квести для школярів, і музейна практика для студентів, і просто потік відвідувачів був. В тіні цього дерева всі полюбляють ховатися від літньої спеки», – зазначили у пресслужбі музею. 

діти

Адміністрація музею одразу викликала рятувальників, які всі здоровенні гілляки, що викликають загрозу, зрізали та розпиляли. Також вони  звернули увагу на те, що дерево може і виглядати на перший погляд зеленим, а насправді старе та гниле. Вони залишили ще гілку з великою вітрильністю, яка нависає саме над мережею тролейбусних контактних дротів, оскільки її усунення потребує додаткових заходів.

гілляка

«На жаль, дерева теж старіють і гинуть. Вчасно помітити загрозу та знешкодити її – то вже справа міської влади та комунальників.

Зверніть увагу на цю небезпеку, панове, доки не сталося лиха! Сьогодні музей і МНС врятували чиїсь життя, а завтра? Тільки на вулиці Соборній таких дерев хоч греблю гати – прогуляйтеся самі та побачите на власні очі», – додають представники музею.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *