Четвер, 3 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Благодійний фонд Петра Порошенка підтримав херсонських лікарів у боротьбі з коронавірусною інфекцією

27 квітня 2020 року лікарі Херсонської обласної інфекційної лікарні ім. Горбачевського отримали благодійну допомогу від фонду Петра Порошенка. Це були захисні костюми та окуляри, які завжди доречні під час боротьби з коронавірусною інфекцією.

Голова Херсонського обласного осередку політичної партії «Європейська Солідарність» Сергій Хлань зазначив, підтримку медичним закладам Херсонщини благодійний фонд Петра Порошенка надаватиме на постійній основі.

Сергій Хлань: «На жаль, згідно зі статистикою, Україна перша за кількістю лікарів, уражених небезпечним вірусом. Це означає, що не вистачає індивідуальних засобів захисту, і лікарі змушені працювати недостатньо захищеними – лише у масці або навіть без медичних рукавичок. Тому, враховуючи це, ми не можемо стояти осторонь проблеми. Лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко займає консолідуючу позицію – політичні сили мусять об’єднуватися у боротьбі з коронавірусом задля безпеки лікарів і пацієнтів».

Народний депутат України Ахтем Чейгоз, який також завітав на Херсонщину, щоб долучитися до благородної місії Петра Порошенка, зазначив, нова влада не була готова до виклику боротьби з коронавірусною пандемією.

Ахтем Чейгоз: «Наші лікарі зараз, як воїни на передовій, виявилися незахищеними. Кожний п’ятий хворий – це лікар! І за це має відповісти влада! Ми зараз намагаємося виправити ситуацію, надаючи допомогу лікарям. Також політична сила «Європейська Солідарність» та її лідер Петро Порошенко ініціюють скликання позачергової сесії Верховної Ради України. Наша мета – розглянути пакет змін до законодавчих актів щодо матеріального стимулювання лікарів».

Протягом місяця благодійний фонд Петра Порошенка надає допомогу уразливим верствам населення, тим, хто залишився без роботи або опинився у скрутній ситуації. Допомагають продуктовими наборами. Для цього необхідно на сайті Фонду пройти онлайн регістрацію та описати проблему.

Також благодійний фонд Петра Порошенка отримав заявки від усіх лікарень Херсонської області на відновлення апаратів штучної вентиляції легенів, які за технічних причин вийшли зі строю. Найближчим часом відремонтовані апарати рятуватимуть життя пацієнтів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *