П’ятниця, 23 КвітняПерший регіональний
Shadow

Близко 15 тисяч жителів Таврійського мікрорайону Херсона можуть залишитися без води через аварію колектора

У Херсоні по проспекту 200 років Херсона через провали грунту, спричинені газовою корозією залізобетонних труб, зупинився самопливний каналізаційний колектор. Під загрозою залишитися без водопостачання опинились 23 багатоповерхівки, сім вулиць приватного сектору, два дитячі садки , а також магазини та офіси.

Інфрормація про це з’явилася 19-го травня 2020 року на сторінці Facebook начальника Херсонського міськводоканалу . Михайло Чемерис повідомляв, що ще з 17 травня 2020 року спеціалісти водоканалу намагалися втримати ситуацію під контролем: розкопали провал та промивали засмічення. Але треба терміново провести санацію пластиковою трубою 542 погонних метрів колектора. Інакше жителі цього району залишаться без води.

Пізніше начальник Херсонського міськводоканалу Михайло Чемерис прокоментував:

“На місці аварії вже побував Херсонський міський голова. Завтра (20-го травня – ред.) питання ремонту буде виноситись на комісію з безпеки надзвичайних ситуацій , адже ситуація підпадає під критерій надзвичайної ситуації місцевого рівня. Під загрозою відключення водопостачання і водовідведення близько 15 тис. городян. Тому необхідно терміново замінити 542 метри труб. Сподіваюсь, що депутати зберуться і проголосують за виділення резервних коштів і ми зможемо почати ремонтні роботи”.

Також Михайло Чемерис повідомив, що орієнтовно ремонт коштуватиме 6 млн.грн.

Суспільне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *