Неділя, 10 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Бригада «швидкої», яку відправили на карантин, знову приступає до роботи

Як нам повідомила заступниця директора Херсонського обласного центру екстреної медичної допомоги Інеса Чамлай, бригада «швидкої», а це фельдшер і водій, яких 18 березня 2020 року відправили на карантин (самоізоляцію) через те, що вони обслуговували пацієнта з підозрою на коронавірус без спеціальних захисних костюмів, знову приступають до виконання своїх службових обов’язків згідно з графіком, адже лікарі Херсонської обласної інфекційної лікарні не підтвердили наявність коронавірусної інфекції у хворого. Натомість виявили звичайний тонзиліт.

Нагадаємо, що 18 березня 2020 року до екстреної служби надійшов виклик зі скаргами на високу температуру. При цьому громадяни приховали від диспетчера інформацію про те, що хворий чоловік контактував з родичем, який приїхав з Польщі. Враховуючи можливе зараження коронавірусом, було прийнято рішення викликати ще одну бригаду швидкої, але у спеціальних захисних костюмах, хворого госпіталізувати у інфекційне відділення, а фельдшера та водія відправити на самоізоляцію.

Наразі, екстрена служба працює у посиленому режимі, тому лікарі просять громадян з повагою ставитися до їх роботи і надавати лише достовірну інформацію, а також не приховувати закордонні подорожі та контакти з особами, які приїхали з країн, де панує коронавірус.

Елеонора Гуськова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *