П’ятниця, 1 БерезняПерший регіональний
Shadow

Будівництво Центру олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка» розпочато

Н2О Нова Каховка

Наразі у Новій Каховці в рамках програми Велике будівництво активно реалізується спорудження Центру олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка», що входить до «25 спортивних магнітів» України.

Можливості спорткомплексу дуже вагомі. Центр може стати потужною базою для підготовки спортсменів з усіх регіонів України для участі в Олімпійських та Параолімпійських іграх, Чемпіонатах і Кубках світу та Європи, інших змаганнях міжнародного та національного рівня!

У Центрі буде можливо проводити тренування та змагання з 20 видів спорту, в тому числі: спортивного та синхроного плавання, водного поло, баскетболу, волейболу, гандболу, міні-футболу, стрільби з лука, боротьби та єдиноборств, боксу, тенісу, карате, важкої та легкої атлетики, гімнастики, аеробіки, фітнесу та інших видів спорту.

У результаті жителі Херсонщини та всі охочі отримають можливість тренуватися та брати участь у змаганнях у сучасному спортивному комплексі.

Будівництво Центру олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка» вже розпочалося.

Наразі виконані наступні роботи:

  • зрізання родючого шару грунту та розміщення його поза межами забудови;
  • вирізування чагарників та корчування пнів;
  • розроблення та переміщення 15 тис. м3 грунту;
  • встановлено першу опалубку для улаштування фундаментів.

З початку цього тижня почалося постачання арматури та арматурних каркасів на об’єкт. На кінець тижня заплановано бетонування фундаментів.

Будівництво Центру олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка» сприятиме активному розвитку інфраструктури і популяризації здорового способу життя на Херсонщині.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *