П’ятниця, 1 БерезняПерший регіональний
Shadow

Буря в нічній пустелі: як Dream Gogol Fest “підірвав” Олешківські Піски

Такого Олешківські Піски ще точно не бачили. На півтори години безкрайня пустеля перетворилася в театральну сцену, на якій актори херсонського театру Куліша під музичний супровід етногурту ДахаБраха творили магічне дійство. 

Десятки вогників у пустелі, оповитій оксамитовою ніччю, танцювали під хітовий етнохаос від відомого українського гурту. Так режисер події Влад Троїцький розповів про мандри Мойсея в спецпроєкті фестивалю “Dream Gogol Fest”. 

“…30 із 40…” – це переосмислення шляху святого, якому знадобилося 40 років, аби викорінити із свого народу свідомість раба, відчуття меншовартості та нікчемності. Натомість здобути гідність та усвідомити значущість та цілісність власного народу. 

Перформативно-театральний акт розповідає про шлях українського народу, який немовби 30 років ходить пустелею. Режисер не тільки аналізує ці мандри, а ще й наголошує на важливості об’єднання спільних зусиль заради творення потужної держави з власною історією та ідентичністю. 

Глядачі, яких в пустелі зібралося близько 200, затамувавши подих спостерігали за кожним кроком акторів, за неймовірним світловим шоу, а також драйвовим музичним супроводом. Після закінчення вистави Олешківські Піски підірвали бурхливі оплески.

Якщо ви пропустили спецподію “…30 із 40…” , радимо переглянути її в онлайні:

Пресслужба Херсонської обласної державної адміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *