Четвер, 15 КвітняПерший регіональний
Shadow

Бюджет країни отримав від Херсонщини 1,1 мільярд гривень податків

З початку року херсонські платники податків спрямували до державного бюджету 1131,1 млн. гривень податків, це на 121,6 млн гривень більше, ніж у минулорічному періоді. Таку інформацію повідомили спеціалісти управління податкового моніторингу Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Переважну частину доходів державної скарбниці або 44 відсотки сформував податок на додану вартість. З початку року херсонські компанії та підприємці сплатили 494,1 млн гривень ПДВ. Зростання до аналогічного періоду минулого року склало 61,7 млн гривень або 14 відсотків. Також надійшло 332,2 млн гривень податку на доходи фізичних осіб, що перевищує минулорічний показник  на 25,6 млн гривень або на 8 відсотків.

Окрім того, підприємства регіону сплатили 190,8 гривень податку на прибуток, 7,9 млн. гривень рентної плати за використання природних ресурсів та 2,4 млн. гривень екологічного податку.
Завдяки соціально відповідальним платникам податків, які використовують сучасні електронні сервіси, податківці області здійснюють контроль та адміністрування податків та зборів на кардинально новому якісному рівні.
 
Прес-служба Головного управління
ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *