П’ятниця, 1 БерезняПерший регіональний
Shadow

Бюджетна комісія Херсонської міськради підтримала розвиток спорту та культури

Херсонська міська рада

15 липня 2021 року члени постійної комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку продовжили розгляд питань, які пропонуються винести на сесію міської ради.

Серед підтриманих проєктів рішень – розвиток спорту в Херсоні. Так, депутати підтримали фінансування у розмірі 700 тисяч гривень гандбольного клубу «Дніпрянка». А також встановлення освітлення, ремонт покриття і протипожежної безпеки на стадіоні в Корабельному районі, що поблизу школи номер №3. Підтримано і розвиток стадіонів в інших населених пунктах Херсонської міської територіальної громади.

Окрім цього, депутати розглянули та підтримали фінансування програми з енергоефективності для херсонських ОСББ.

– Ми визначились по питанням, які будуть фінансуватись по напрямкам департаменту ЖКГ. Але, на жаль, наш ресур обмежений, тому будемо розподіляти, що ми можемо профінансувати у найближчі 2-3 місяці, а що можна відкласти і переглянути за результатом перевиконання бюджету за 9 місяців. – зазначив голова комісії Андрій Дмитрієв.

На розгляд сесії пропонують винести і проєкт розвитку велоінфраструктури у Херсоні. Так, передбачається виділення 600 тисяч на переробку проєкту велодоріжки у Таврійському мікрорайоні у зв’язку зі змінами державних будівельних норм.

Також члени комісії підтримали виділення коштів на проведення культурно-мистецьких заходів до Дня міста у розмірі 2 мільйонів. Додатково у межах перерозподілу бюджету планується надати фінансову підтримку міжнародному театральному фестивалю «Мельпомена Таврії».

Результати засідання прокоментував голова комісії Андрій Дмитрієв:

 

Пресслужба Херсонської міської ради

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *