Четвер, 5 СерпняПерший регіональний
Shadow

Б’ють, цькують та принижують: на Херсонщині в трьох школах виявили факти булінгу

Протягом тижня в навчальних закладах трьох населених пунктів Херсонської області виявили факти булінгу. Однокласники знущаються один над одним, цькують , обзивають, влаштовують бійки. Про це повідомляє поліція Херсонської області.

Перший випадок зафіксовано у Білозерській територіальній громаді. Там мати 12-річного сина звернулася до поліції і розповіла, що онокласник насміхається над ним, обзиває та штовхає. Жінка пояснила, що її дитині через стан здоров’я не можна нервувати. Поліцейський перевірив інформацію, поспілкувався з учнями та педагогами. Факт булінгу підтвердився.

Другий факт виявили в одній зі шкіл Новокаховської територіальної громади. Після навчання між двома третьокласниками виникла сварка. Один із її учасників прийшов додому та пожалівся матері на цькування. Жінка звернулась на гарячу лінію з протидії булінгу. З’ясувалося, що потерпілий хлопчик систематично зазнавав знущань з боку однокласника. Учні класу підтвердили це поліцейському.

А в Каланчацькій територіальній громаді між учнями 6 класу виникла бійка. ЇЇ одразу зупинили перехожі. Коли мати скривдженого 12-річного хлопця дізналась про це, вона звернулась до поліції. Інспектор поспілкувався з потерпілим та з’ясував, що однокласник впродовж тривалого часу принижував його та погрожував побити. На батьків кривдника вже неодноразово складались адміністративні протоколи за невиконання ними обов’язків щодо виховання дитини.

Стосовно батьків трьох кривдників ювенальні поліцейські склали адміністративні протоколи за ст.173-4 “Булінг (цькування) учасника освітнього процесу” Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *