Субота, 15 ТравняПерший регіональний
Shadow

Через карантин на Херсонщині бракує донорської крові

На Херсонщині з початком карантину значно знизилася кількість донорів крові. Зниження активності донорів призводить до спустошення банку крові, якого потребують пацієнти навіть під час пандемії. Наразі існує термінова потреба в компонентах всіх груп з позитивним резуз-фактором.

Як повідомила Наталя Бабій, секретар зі зв’язків з громадськістю Херсонського обласного центру служби крові, на її думку, існує декілька причин такого зменшення – зокрема, обмеження руху транспорту під час карантину. Потенційні донори не можуть вільно дістатися до центрів крові. Друга причина – страх. Люди бояться, чи їх не заразять в центрі крові та як ця процедура вплине на їхнє самопочуття.

Проте, за словами Наталі Бабій, страх захворіти під час здачі крові є безпідставним, адже в центрі здачі крові дотримуються усіх вимог безпеки.

Тож у Херсонському обласному центрі служби крові чекають на всіх, хто має можливість та бажання долучитися до порятунку життя людей. Адже онкохворі, люди, які потребують термінових операцій, ті, хто потрапили в ДТП, породіллі – як потребували, так і потребують крові, незважаючи на карантин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *