П’ятниця, 15 СічняПерший регіональний
Shadow

Через коронавірус дитячі табори на Херсонщині не можуть прийняти школярів на оздоровлення

На Херсонщині більшість дитячих оздоровчих таборів призупинили продаж і бронювання путівок. Про це журналістам «Першого регіонального» повідомили в адміністрації дитячих таборів.

Зазвичай, у кінці травня після завершення навчального року діти вирушали на оздоровлення та відпочинок на узбережжя Чорного та Азовського морів. Цього ж року коронавірусний карантин вніс зміни у плани дорослих і дітей.

Як повідомив Микола Шаповалов, начальник управління туризму та курортів Херсонської ОДА, подальші дії щодо відновлення роботи закладів залежатимуть від рішення уряду про зняття карантину та дозволу головного державного санітарного лікаря.

Микола Шаповалов:

«Ми надіслали листа до Міністерства охорони здоров’я і на наше профільне Міністерство культури. Приблизно 10 червня 2020 року буде повідомлення від головного санітарного лікаря, тоді ми зможемо надати рекомендації оздоровчим таборам щодо відновлення роботи. Не думаю, що кількість туристів буде набагато менша ніж минулого року. Тим більше, що санітарний лікар сказав, що на морі та на сонці вірус не виживає».

Нагадаємо, як повідомив під час брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, відкриття дитячих таборів буде можливе на останньому етапі виходу з карантину. Тобто наприкінці червня, або й пізніше. Таким чином у Міністерстві хочуть максимально знизити ризик зараження коронавірусом COVID-19. Степанов наголосив, що перед відновленням роботи дитячих закладів, МОЗ надасть необхідні рекомендації щодо умов їхньої діяльності.

Катерина Чобітько

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *