Вівторок, 21 ВересняПерший регіональний
Shadow

Через аеропорт “Херсон” намагалися незаконно перевезти зброю на Стамбул 

зброя

Вчора, 9 вересня 2021 року, в міжнародному аеропорту «Херсон» інспектори авіаційної служби безпеки вилучили у пасажирів незаконну пневматичну зброю і патрони. 

Цю інформацію журналістам «Першого регіонального» повідомили у службі авіаційної безпеки міжнародного аеропорту «Херсон». 

За словами працівників аеропорту, незаконне знаряддя намагалися перевести хасиди під час двох рейсів, що прямували із Херсона в Стамбул, авіалініями Turkish Airlines та Pegasus. Зброю та патрони пасажири сховали у багаж серед одягу. «Для надійності» власники незаконних предметів розфасували їх по різним валізам, в тому числі, поклавши її в багаж друзів, які вилітали тим самим рейсом. Проте такі «схеми» провалилися під час контролю на безпеку, яку здійснювали інсектори Надія Гунько та Наталія Вільчинська.       

Працівники аеропорту пояснюють, що перевірка багажу на рентгено-телевізійному інтроскопі є обов’язковою, а цей прилад баче незаконні та недозволені предмети наскрізь.  

 У службі авіаційної безпеки також повідомили, що деяка зброя була навіть вже споряджена. Для яких саме цілей порушники перевозили незаконні предмети вони пояснити не змогли. 

У відомстві також додають, що пасажири мають право на перевезення пневматичної зброї, але на це є декілька умов: вони повинні мати при собі чек, що підтверджує купівлю зброї, або ж відповідна довідка на дозвіл перевезення. Громадяни, у яких була вилучена зброя, таких документів при собі не мали.

Катерина Чобітько

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *