Понеділок, 2 СерпняПерший регіональний
Shadow

Через ураган на Херсонщині знеструмлено 52 населених пункти

 
 

Сьогодні, 24 лютого 2020 року, внаслідок шквального вітру на території Херсонської області знеструмлені 52 населених пункти. 

Найбільше від негоди постраждав обласний центр та Білозерський район. На території обслуговування Херсонських РЕМ без енергопостачання знаходиться 24 населених пункти. Високопільські – 8, Олешківські – 7, Скадовські – 2, Каховські – 4, Новокаховські – 5 та Голопристанські та Іванівські РЕМ – по 1.

Також до нашої реакції звернулися жителі села Раденське Олешківського району. Люди скаржаться, що через негоду їх населений пункт нерідко залишається без енергопостачання, а проблему можуть вирішувати навіть по кілька днів.

Володимир Чехун: “Така проблема вже була на початку лютого, коли через негоду наше село, як і багато інших районів, залишалися без світла. Тоді цю проблему у Радянську усували протягом 4 днів. Зараз ми знову змушені сидіти без світла і коли відремонтують мережу невідому. Ми телефонували в Херсонобленерго, але ніхто не відповідає. Багато людей через аварію змушені сидіти не просто в темряві, але і без засобів мобільного зв’язку та гарячої води. Сподіваємося, що цього разу енергопостачання відновлять швидше”.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *