Субота, 12 ЧервняПерший регіональний
Shadow

Чи підуть діти 1 вересня до школи на Херсонщині

У випадку, якщо в Херсонській області залишиться сприятлива епідеміологічна ситуація, діти зможуть піти до шкіл 1 вересня. Про готовність освітніх закладів Херсонщини до дистанційної та очної форми навчання сьогодні, 20 липня 2020 року, на селекторній нараді в онлайн-режимі розповіла начальниця управління освіти і науки облдержадміністрації Ірина Дробиш.

За її словами, Міністерством освіти і науки спільно з Міністерством охорони здоров’я опрацьовується три сценарії навчання дітей:

– низький рівень захворюваності – відвідування закладів освіти дозволено у звичайному режимі;

– високий рівень захворюваності – освітній процес забезпечується повністю дистанційно;

– середній рівень захворюваності – освітній процес забезпечується у змішаній формі: дистанційно та в закладах освіти, з відповідним дистанціюванням та протиепідемічними заходами.

Те, як навчатимуться діти на Херсонщині, вирішуватиме регіональна комісія з питань ТЕБ та НС. Ірина Дробиш зазначила, що зараз для Херсонщини найімовірніший варіант – звичайна форма навчання.

“Як працюватимуть школи – залежить від рівня захворюваності на Covid-19 в області. Зараз ми відпрацьовуємо це питання та чекаємо рекомендацій від МОН. Не потрібно розводити паніку, адже, імовірніше всього, школи будуть працювати, але це питання залишається відкритим до кінця серпня. Я гадаю, Херсонщина готова забезпечити очну форму навчання. Проте ми маємо бути готові до всіх сценаріїв”, – розповіла Ірина Дробиш.

Також вона повідомила, що управління освіти ОДА готується й до сценарію з впровадженням дистанційної освіти в школах Херсонщини. Так, зараз перед управлінням освіти ОДА стоять два основні завдання: підготовка вчителів до дистанційного навчання та забезпечення матеріально-технічною базою родин, які цього потребують.

“Ми протягом серпня плануємо провести для вчителів тренінги, вебінари, аби вони були готові навчати дітей дистанційно. Окреме питання – матеріально-технічне забезпечення родин. Зараз в нашій області близько 9,3 тис. сімей взагалі не мають можливості навчатися дистанційно. Також ми розглядаємо можливість закупівлі техніки для таких родин за бюджетні або позабюджетні кошти”, – зазначила Ірина Дробиш.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *