П’ятниця, 23 КвітняПерший регіональний
Shadow

Чи почує губернатор «крик душі» жителів Кочубеївської ОТГ

Сьогодні неспокійною виявилася п’ятниця 13-го для жителів Кочубеївської ОТГ. Люди влаштували акцію «Крик душі»: вкотре просили владу вирішити питання з ремонтом дороги. Після нещодавнього неякісного ремонту, дорогою «Кочубеївка-Давидів Брід» проїхати стало просто неможливо. Це єдина дорога, що сполучає 14 сіл громади з обласним центром, із залізничною станцією Біла Криниця, з районною лікарнею смт. Велика Олександрівка, Бериславським госпітальним округом, обласною лікарнею та обласним центром. Влітку, коли не було дощів, транспорт рухався польовими дорогами. Сьогодні ж рух повністю ускладнений і небезпечний. Люди вже зверталися на адресу Херсонської обласної державної адміністрації з підписами жителів громади, проте отримали відписки, ніхто фактично на їх звернення не реагує та не враховує думку громадян.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Іван Дудар, сільський голова Кочубеївської ОТГ:

Кочубеївська громада:

ОБУРЕНІ СТАНОМ «РЕМОНТУ» ДОРОГИ КОЧУБЕЇВКА – ДАВИДІВ-БРІД МЕШКАНЦІ КОЧУБЕЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ НА ХЕРСОНЩИНІ ВЛАШТУВАЛИ АКЦІЮ «КРИК ДУШІ»
Кочубеївська громада звертається до чиновників всіма доступними засобами зв’язку.
Автомобільна дорога Кочубеївка –Давидів-Брід у своєму поточному стані більше підходить не для свого прямого призначення, а для змагань з подолання смуги перешкод. Те, що стан херсонських доріг один з найгірших в Україні, знає кожен, але такої «дороги» мабуть немає ніде! Ділянку від с.Орлове до с.Біла Криниця капітально не ремонтували взагалі ніколи. Тож проїхати її зараз практично не реально.
«Це крик відчаю! Крик Душі! Ніхто нас не чує, ніхто на це не звертає уваги. А попереду зима! Тільки маленький дощ і ми залишаємося відрізаними від Херсонської області – обласного центру взагалі! Кочубеївська громада дзвонить в усі дзвони! Але ніхто не чує. Всі обурені ремонтом дороги. Точніше – його відсутністю. Це єдина дорога, що сполучає 14 сіл нашої громади з обласним центром, із залізничною станцією Біла Криниця, з районною лікарнею смт. Велика Олександрівка, Бериславським госпітальним округом, обласною лікарнею, з обласним центром! Влітку, коли не було дощів, транспорт рухався польовими дорогами. Сьогодні ж рух повністю ускладнений і небезпечний. Щебеневої дороги практично не має. Прийшла осінь, зима і проїхати цією дорогою (яку в нас люди називають «дорога життя») неможливо, від глини все розмите. Надзвичайно важко (часто машину витягує трактор) проїхати і швидкій допомозі, яка не може вчасно довезти тяжко хвору людину до лікарні смт. Велика Олександрівка, що може коштувати людині життя. Мешканці сіл звернулися до керівництва громади та до депутатського корпусу, і у 2018 році з місцевого бюджету було виділено та перераховано до обласного бюджету кошти в сумі 750,0 тис. грн. для співфінансування робіт з ремонту дороги сполученням Кочубеївка-Давидів Брід. У грудні 2018 року в тендері переміг ТОВ «Гарант К» . Але станом на сьогодні дорогу, на превеликий жаль, не відремонтовано! У зв’язку з цим, сьогодні влаштували Акцію «Крик душі!» – здійсніть запланований ремонт дороги. Ми розуміємо, що неправильна позиція голослівно кричати. Тому пройшли все коло звернень, а віз і нині там…Зверталися в Департамент будівництва та розвитку інфраструктури ХОДА. Зверталися особисто жителі Кочубеївської громади під час приїзду губернатора Херсонської області Ю.В.Гусєва до Кочубеївської громади 12 серпня 2019 року. Губернатор обіцяв, що дорога буде відремонтована до 1 вересня 2019 року… Зверталися на адресу Херсонської обласної державної адміністрації з підписами жителів громади – отримали відписки, ніхто фактично на звернення по суті не реагує та не враховує думку громадян.
Тому залишається останнє-звернутися до Президента України!

Жителі 14 сіл Кочубеївської об’єднаної територіальної громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *