Понеділок, 2 СерпняПерший регіональний
Shadow

Чи потрібно на Херсонщині відправляти школярів на дистанційне навчання?


16 жовтня 2020 року відбулося останнє засідання сесії Херсонської обласної ради 7 скликання. Головні питання, які розглядали депутати: “Чи потрібна наразі дистанційна освіта на Херсонщині? Чи потрібно закривати школи в кожному районі та ОТГ області?”

Про це повідомив депутат Херсонської обласної ради Євген Криницький на сторінці у Фейсбук

“НАЖАЛЬ відповіді не отримали! Як потім з’ясувалось – заборонили йти на сесію!
Але, рішення ОДА піддалось жорсткій критиці! Більшість депутатів від імені мешканців району, батьків, вчителів виступили з заявами щодо перегляду цього рішення! Особисто я вимагав на сесії, окрім перегляду рішення ОДА, заслухати керівництво управління ОДА! Наразі, аналізуючи наявну інформацію я не бачу нагальної необхідності вводити такі жорсткі обмеження, зокрема в освітніх закладах! Краще б влада виділила кошти з ковідного фонду для забезпечення шкіл всіма необхідними засобами захисту. Для захисту вчителів та дітей можна було встановити на вході в заклади освіти антибактеріальні рамки, антисептики, проводити температурний скринінг і масковий режим. Освітні заклади здатні і можуть запровадити навчання в змішаному режимі, в різні зміни, з поділом на класи та групи!
Звичайно, здоров’я та безпека дитини кожної дитини та вчителя для мене є пріоритетом номер один! І ми хочемо, щоб вони відчували безпеку і отримали все необхідне.

P.S. Раджу керівництву управління освіти не тікати та бігати від батьків та депутатів! ПРОШУ ДАТИ КОНКРЕТНІ ВІДПОВІДІ!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *