Середа, 22 ВересняПерший регіональний
Shadow

Чим займаються туристи на Херсонщині

Селище Лузурне – туристична перлина Херсонської області. Сюди приїжджають відпочивальники з різних куточків України та ближнього зарубіжжя. Доглянуті пляжі та набережна. Тут кожен може знайти собі відпочинок на будь-який смак і гаманець.

Серед туристів популярний «дикий» відпочинок.
За міським пляжем селища Лазурне розпочинається інший вид відпочинку – «дикий». Палатки розтягнулися на кілька кілометрів вздовж Чорного моря. Тут немає гучної музики та нав’язливих торгашів. Лише море та сонце!
Навіть у похмуру погоду туристи знаходять чим себе розважити. Приміром, віддають перевагу грязьовом маскам. Для цього ідуть до Устричного озера, яке у кількох метрах від узбережжя Чорного моря, і черпають з його дна синьо-сіру масу.  І хоча немає жодних наукових досліджень, які б підтверджували, що грязь з цього озера є лікувальною, відпочивальники кажуть, що стан шкіри стає кращим, їх психо-емоційний стан нормалізується, відчувають прилив сил.
Ми ж не будемо переконувати відпочивальників в іншому і руйнувати їх переконання щодо цілющих властивостей грязі, оскільки сила віри дійсно творить чудеса.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *