Субота, 15 ТравняПерший регіональний
Shadow

Депутат Херсонської обласної ради наполягає на створені безпечних умов в освітніх закладах області

Вчора стартував новий навчальний рік в умовах пандемії. На Херсонщині близько 17 тисяч освітян та більше 100 тисячі школярів приступили до своєї робити та опинилися на передовій небезпечного вірусу COVID-19.

Аби захистити вчителів від можливого ризику інфікування коронавірусом, депутат Херсонської обласної ради Євген Криницький наполягає на обов’язковому страхуванні освітян. Робити це необхідно якнайшвидше по аналогії з працівниками закладів охорони здоров’я
за рахунок коштів обласного бюджету.

За словами Євгена Криницького освітяни Херсонщини навіть не отримали від обласної влади допомоги у закупівлі антисептичних та індивідуальних засобів захисту.

Євген Криницький:

«При підготовці до нового навчального року з державного бюджету мали б бути виділені гроші в регіони, щоб забезпечити вчителів усім необхідним у боротьбі з COVID-19. Але сьогодні і держава і обласна влада Херсонщини цей процес провалила! Із заявлених керівництвом нашої області 26 млн грн, які вони нібито направили на закупівлю антисептиків і засобів захисту для вчителів, жодна школа в області допомоги не отримала. Все це лягло на плечі місцевих бюджетів або батьків, закуповувалося спонсорами».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *