Вівторок, 20 КвітняПерший регіональний
Shadow

Депутатка Херсонської обласної ради розвиватиме туризм на Миколаївщині

Депутатка Херсонської обласної ради від політичної партії «Блок Володимира Сальдо» Тетяна Волинець розвиватиме туристичний напрям на Миколаївщині. Очільник Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім запросив її працювати у своїй команді. 

«Дякую за гарне запрошення нової молодої прогресивної команди на чолі з головою ОДА Віталієм Кімом. Будемо генерувати ідеї та розвивати туризм і курорти разом. Буде круто і зовсім по-новому, чекайте!» – повідомила Тетяна Волинець на сторінці у Фейсбук.

Тетяна Волинець має багаторічний досвід з реалізації політики щодо розвитку внутрішнього туризму в регіоні. Перші проекти втілювала у життя на початку 2000-х років, працюючи завідувачем сектору туристично-інформаційної роботи управління культури при Херсонській облдержадміністрації. Згодом очолювала департамент туризму та курортів вищезгаданої структури.

Серед наймасштабніших її проектів – відкриття туристичних сезонів на Кам’янській Січі та у Асканії-Нова, створення офіційної фан-зони до Євробачення у Херсоні у 2017 році, популяризація Олешківської пустелі, розроблення туристичного маршруту ”Червоне намисто Таврії”, промоція Лемурійського озера та присвоєння статусу дитячого курорту державного значення місту Скадовськ. 

Крім того, у 2020 році працювала заступницею голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, де опікувалася освітніми та культурними проектами.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *