Понеділок, 17 ТравняПерший регіональний
Shadow

Депутати Херсонської обласної ради з нагоди 75-річчя Перемоги поклали квіти до могили Невідомого солдата

Сьогодні, 9 травня 2020 року, на честь Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер разом із депутатським корпусом поклав квіти до могили Невідомого солдата. Про це повідомляє прес-служба Херсонської обласної ради. 

«Хто б що не казав, ми не маємо права забувати свою історію та паплюжити пам’ять наших рідних, що загинули у найстрашнішій війні. Моя родина втратила там трьох чоловіків. І я навчаю своїх дітей шанувати історію і берегти пам’ять про героїчних родичів. Наша біда в тому, що нас примушують сприймати це свято як «пережиток радянщини» чи щось на кшталт… Та я дотримуюсь іншої думки: до поки ми вірні героїчним вчинкам наших рідних, ми – сильні. До поки ми пам’ятаємо, якою ціною дісталася нам ця Перемога, ми – гідні тих, хто за нас поклали життя. А хто вважає інакше, нехай почитає документальну літературу і жахнеться тому, що довелося пережити людям у воєнні та поствоєнні роки. Гріх зневажати таку звитягу», – вважає голова облради Владислав Мангер.

 

До парку Слави завітали і городяни, аби особисто принести квіти до меморіалу. Враховуючи застереження, всі присутні зберігали умови безпечного перебування у громадських місцях під час карантину – тримали дистанцію, були одягнені в захисні маски.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *