Четвер, 25 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Депутати Херсонської облради перевірять дитячий садок «Морська перлинка»

Голова Херсонської облради Олександр Самойленко видав розпорядження щодо перевірки дитсадка «Морська перлинка» у с. Залізний Порт. Наразі створена робоча група, яка визначить чи придатний заклад дошкільної освіти до експлуатації. Вони мають здійснити обстеження та надати звіт на розгляд профільній комісії облради. Контролюватиме вирішення цього питання особисто Олександр Самойленко.

До складу робочої групи увійшли:

Денис Микитюк – голова постійніЇ комісії облради з питань архітектури, транспорту, будівництва та житлово-комунального господарства, тарифної політики і взаємодії з підприємствами енергетичної галузі.

Юрій Ковальов – голова постійної комісії облради з питань управління об’єктами комунальної власності, заступник керівника робочої групи.

Марія Доценко – головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення виконавчого апарату Херсонської обласної ради, секретар робочої групи.

Члени робочої групи:

Олексій Ковальов – народний депутат України.

Михайло Буряк – голова Бехтерської територіальної громади Скадовського району Херсонської області.

Олена Лахтадир – депутат Бехтерської територіальної громади Скадовського району Херсонської області.

Ігор Грибун – начальник комунальної установи з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради.

Галина Ларченко – голова відокремленого підрозділу «ПТН» у Херсонській області.

Нагадаємо, заклад дошкільної освіти було побудовано у Залізному Порту в 2019 році. Тобто його було введено в експлуатацію до припинення повноважень Новофедорівською сільською радою. Наразі, дитячий садок передано на баланс Бехтерської сільради. Проте влада не поспішає його відкривати для дітей, посилаючись на те, що об’єкт аварійний і побудований з порушенням будівельних норм. Детальніше дивіться у телепередачі.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *