Вівторок, 18 ТравняПерший регіональний
Shadow

Депутати Херсонської облради відмовилися перенаправляти 320 тисяч гривень на допомогу населенню

Сьогодні, 5 лютого 2021 року, під час сесії Херсонської обласної ради депутати відмовились від 320 тисяч гривень на користь Фонду соціального захисту. Всі гроші вони залишили собі для піару.

Про це повідомив депутат обласної ради від «Європейської солідарності» Сергій Хлань.

«Сьогодні на власні очі я побачив, як пробивається дно.

Такими автівками заставлено в центрі Херсона, коли проходит обласна рада. Їх середня ціна – від 30 тисяч доларів. Майже мільйон гривень кожна.

Це депутати обласної ради вирішують важливі питання, як будуть жити люди, які отримують мінімалку.

Для висвітлення їх діяльності в обласному бюджеті передбачено 320 тис грн – на кожного по п’ять тисяч гривень.

Я запропонував направити ці кошти до Фонду соціальної допомоги, щоб ці кошти допомогли якійсь конкретній людині, для якої і 5 тисяч значні кошти. Я впевнений, що ці 5 тисяч гривень для депутатів взагалі не проблема, вони легко витратять і більше, щоб розповісти людям, як вони по них дбають.

Але… Голова Обласної ради Олександр Самойленко закликав не підтримувати це рішення, і воно дійсно не набрало голосів. Виявилось, що для мільйонерів і ці 5 тисяч дуже важливі…

Коли буде опубліковано, хто і як голосував, обов’язково викладу сюди. Люди повинні знати своїх “героїв”. Тепер коли вам забракне декілька тисяч на важливу операцію, ви знаєте, що використовують ці гроші – на піар “народних обранців”»,- зазначив Сергій Хлань на сторінці у Фейсбук.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *