П’ятниця, 14 ТравняПерший регіональний
Shadow

Деякі підприємства “Укроборонпрому” припинять існування, – Юрій Гусєв

У 2021 році планується, що деякі підприємства державного концерну “Укроборонпрому” припинять існування. Натомість будуть утворені холдингові компанії.

Про це повідомив сьогодні, 3 грудня 2020 року, під час пресконференції новий очільник концерну Юрій Гусєв.

“Минулого тижня ми кілька разів зустрічалися з Верховним головнокомандувачем Збройних сил Президентом України Володимиром Олександровичем Зеленським, який поставив дуже чіткі завдання для трансформації, реформування і створення ефективної системи забезпечення озброєнням і військовою технікою Збройних сил України”, – сказав Гусєв.

Він додав, що Президент поставив завдання наступного року провести трансформацію Укроборонпрому, створивши нові холдинги, які будуть забезпечувати в першу чергу нашу армію, Збройні сили України, якісним озброєнням, військовою технікою.

30 листопада 2020 року в.о. гендиректора концерну Ігор Фоменко заявив, що у результаті реформи державного концерну “Укроборонпром” повинні залишитися 65 підприємств. Він пояснив, що реформа оборонного концерну передбачає створення шістьох холдингів та об’єднання в них підприємств-учасників концерну за галузевою ознакою: бронетанкові, радарні системи, морські системи, високоточне озброєння, боєприпаси і спецхімія, авіаремонтні підприємства.

1 жовтня була представлена Комплексна стратегія трансформації та розвитку “Укроборонпрому” до 2030 року, яка передбачала розділення концерну вже на 7 галузевих холдингів. 

Державний концерн “Укроборонпром” – об’єднання підприємств оборонно-промислового комплексу, має стратегічне значення для економіки і безпеки України. Був створений у 2010 році. До 2014 року до концерну долучилися 134 підприємства війського-промислового комплексу, зокрема 125 державних.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *