Середа, 6 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Дмитро Разумков: «У мене язик не повернеться казати про збільшення зарплати депутата»

Сьогодні, 22 січня 2020 року, Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков перебуває з робочим візитом на Херсонщині. У рамках візиту Дмитро Разумков відвідав підприємство «ДАНОН ДНІПРО», де поспілкувався з представниками ЗМІ та відповів на запитання, зокоема щодо підвищення зарплати народних депутатів та міністрів.

Дмитро Разумков:

«Народні депутати, які сьогодні працюють у Верховній Раді розуміли на що вони йдуть. Можливо для когось заробітної плати замало, а комусь забагато. Однак, зарплата народного депутата прив’язана до прожиткового мінімуму. В Україні прожитковий мінімум зріс, тому трохи змінилася заробітна плата парламентарів, яка зросла приблизно на три тисячі гривень.
Я думаю, що всім хотілося б отримувати більше, однак, якщо ми будемо порівнювати скільки отримують наші громадяни: скільки отримує вчителька, вихователь у дитячому садку, лікар, то у мене особисто язик не повернеться казати про те, що треба збільшувати зарплату народному депутату, або чиновникам».

Крім того, Голова Верховної Ради України, звернув увагу на проблему доріг в регіонах України, в тому числі, і в Херсонській області.

Детальніше дивіться у відео:

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *