Субота, 27 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

До Херсона приїде фестивальний “ГогольTrain”

Стартував продаж квитків на арт-поїзд “ГогольTrain”, який 3 вересня 2020 року вирушить із Києва у напрямку Херсона. Саме тут цьогоріч відбудеться фестиваль “ГогольFest”.

“ГогольTrain” – це окремий потяг із двома вагонами-ресторанами у центрі, що перетворюються на час поїздки у центри сучасного мистецтва на колесах”, – повідомляють організатори подорожі.

У ході мандрівки на фестиваль пасажири зможуть відвідати виставку, долучитися до мистецтва перфомансу, також у поїзді діятимуть музична та електронна сцени.

До Херсона приїде фестивальний "ГогольTrain"
 

Квитки можна придбати за посиланням, їх вартість:

  • 850 гривень плацкартний вагон;
  • 1 700 гривень – купейний вагон.

У вартість квитків входить проїзд з Києва до Херсона і у зворотному напрямку, а також абонемент на нічну сцену, освітню програму, кінопокази та перфоманси в рамках “ГогольFest’у”, який триватиме у Херсоні з 4 по 6 вересня.

“Всі події “Dream GogolFest” та сам “ГогольTrain” (посадка у вагон у масках та після здійснення температурного скринінгу) відбуваються згідно з вимогами МОЗ у зв’язку з введенням карантинних обмежень”, – наголошують організатори.

До Херсона приїде фестивальний "ГогольTrain"

Нагадаємо, 4-6 вересня 2020 року у Херсоні відбудеться фестиваль “Dream GogolFest”. У рамках фестивалю відбудеться низка мистецьких заходів. Зокрема, концерт гурту DakhaBrakha “І корабель пливе”, кінопокази, концерти електронної музики, освітні заходи, вистави та перфоманси.

Суспільне 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *