Понеділок, 1 БерезняПерший регіональний
Shadow

До новокаховських підприємців завітали податківці

З метою інформування роботодавців та працівників м. Нової Каховки з питань легалізації підприємницької діяльності та офіційного працевлаштування фахівці Новокаховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі проводять активну інформаційно – роз’яснювальну роботу під час безпосередніх візитів за місцем здійснення господарської діяльності.

Суб’єктам господарювання та фізичним особам податківці роз’яснюють про негативні наслідки працевлаштування працівників без оформлення трудових відносин, сплати відповідних податків та ЄСВ.

Окремо звертають увагу платників податків на переваги використання електронного цифрового підпису та надання податкової звітності в електронному вигляді. 

Начальниця Новокаховської ДПІ Галина Серебрянська  інформує, що активна робота податківців із легалізації підприємницької діяльності дає позитивні результати. За 10 місяців 2020 року надходження єдиного внеску на
загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 230 млн гривень.

Тільки у жовтні поточного року податківці обстежили 67 об’єктів, із яких 52 суб’єкти господарювання мали відповідні дозвільні документи для ведення бізнесу, а наймані працівники були офіційно працевлаштовані. Ще два бізнесмена повідомили про оформлення на роботу найманих працівників, а один громадянин зареєстрував підприємницьку діяльність.

Пресслужба Головного управління
ДПС у Херсонській області, Автономній
Республіці Крим та м. Севастополі

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *