Вівторок, 20 КвітняПерший регіональний
Shadow

Дорогу Великі Копані-Нова Маячка зроблять максимально проїзною

Здійснення капітального ремонту дороги Великі Копані-Нова Маячка у 2021 році не передбачено, але її зроблять максимально проїзною. Про це повідомив голова Херсонської ОДА Сергій Козир під час пресконференції з юними журналістами.

Питання порушила одна із школярок, яка проживає у Ювілейній територіальній громаді. Дівчина каже, що постійно чує нарікання від місцевих жителів Нової Маячки щодо проблемного стану цієї дороги.

Сергій Козир зазначив, що протягом минулих років від громади Старої Маячки надходили звернення до Херсонської обласної державної адміністрації з цього приводу.

Він пояснив, що у 2019 році приватним акціонерним товариством “Броварське шляхово-будівельне управління № 50” були здійснені роботи з поточного середнього ремонту. Наразі ж ремонту потребує ділянка дороги від Старої Маячки до Ювілейного. Вона включає в себе населені пункти – транзити – Ювілейне і Дружнє та має протяжність понад 16 км.

«Торік тут почали здійснювати ремонтні роботи, зокрема ямкові. У 2021 році на зазначеній дорозі також планується продовження робіт експлуатаційного утримання – ліквідація ямковості та профілювання щебеневої частини. Ми зробимо дорогу максимально проїзною задля комфорту людей, а вже на майбутнє будемо закладати кошти, щоб повністю її відремонтувати», – зауважив Сергій Козир.

Очільник області також звернув увагу, що на Херсонщині доріг, які потребують капітального ремонту, багато і визначити пріоритет дуже важко. Тому обирають, за словами Сергія Козиря, по найбільшій кількості зверненнь від громадян і від можливості місцевої влади взяти участь у співфінансуванні.

Відмітимо, що за 2020 рік у рамках програми президента України «Велике будівництво» вдалося відремонтувати майже 130 км автошляхів у Херсонській області. В цілому, на будівництво, утримання і ремонт доріг було спрямовано майже 600 тис. грн.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *