Четвер, 25 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Очільник Херсонської ОДА Юрій Гусєв знищує нові дороги (ФОТО)

Очільник Херсонської ОДА Юрій Гусєв займається «окозамилюванням». Перед приїздом президента в Херсон, на площадках габаритно-вагового контролю, поспіхом, без дотримання технологій, було покладене дорожнє покриття. А так як, ціллю було не якість, а швидкість, щоб пережити візит гаранта, новий асфальт не протримався і тижня – його змило першою ж літньою зливою.

На даний час, на території вагового контролю вже декілька великих вибоїн, які заважають нормальному руху великогабаритного транспорту, та можуть нанести шкоду авто, якщо водій вчасно не зреагує та втрапить в яму.
Мабуть, бажаючи вислужитись перед керівником країни, який зовсім нещодавно зайшов до чату далекобійників в Viber та пригрозив їм і власникам вантажівок наслідками, якщо ті будуть обходити зважування машин і, відповідно, руйнувати нові дороги – Гусєв ініціював створення показово-ідеальної дороги аж на п’ять днів.

P.S. Гусєв, який говорив про новаторство, реформи та європейський підхід, а в результаті використовує методи СССР, заслуговує вислову президент Зеленського про людей, які не бережуть свою країну і руйнують дороги: «Ви, хлопці, засранці»…

Буква 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *