Понеділок, 16 ТравняПерший регіональний
Shadow

Духовенство Православної церкви України запрошує вірян відзначити Водохреща у Гідропарку

Духовенство Православної церкви України запрошує вірян та усіх бажаючих на святкове богослужіння з нагоди відзначення Хрещення Господнього (Богоявлення), яке відбудеться 19 січня 2020 року о 12:00 біля Дніпра у “Гідропарку” .

Як зазначив протоієрей  Іоанн Замараєв, купання в Дніпрі в цей день не призводить до духовного очищення та не звільняє від гріхів. За його словами, до покаяння людина має прийти самостійно і вона повинна почати змінюватися.

Протоієрей Іоанн Замараєв:

«Якщо був скупий – стан щедрим, був злим – стань добрим, вчиняв крадіжки – почни дарувати людям щось. Навіть щоденні сповіді у церкві не допоможуть людині. Тільки, якщо душа та серце людини змінюється, то вона звільняється від гріхів.
Вода у Дніпрі після освячення не стає зовсім іншою. У цей день наша головна задача змінити ставлення до природи. Ми забуваємо, що вода – це Божий подарунок, завдяки якому можливе наше існування, тому ми маємо бережно до неї ставитися. Ми маємо пам’ятати, що забруднюючи воду, ми тим самим, можна сказати ображаємо Бога».  

Тут же, у «Гідропарку», козацька громада Херсонщини теж запрошує на святкування Богоявлення, де частуватимуть кулішем мешканців та гостей міста.

Для забезпечення безпеки громадян під час Водохреща оперативно-рятувальні підрозділи обласної служби ДСНС нестимуть чергування у місцях найбільш масового заходу громадян у воду. Для того, щоб уникнути надзвичайних ситуацій на кожному пункті встановлять спеціальні палатки для перевдягання та закликає бути обережними під час купання. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.