Четвер, 21 СічняПерший регіональний
Shadow

«Дванадцята ніч, або що захочете»: херсонські театрали показали прем’єру

Вчора, 16 липня 2020 року, у Херсонському обласному музично-драматичному театрі ім. Миколи Куліша відбулася довгоочікувана прем’єра вистави «Дванадцята ніч, або що захочете». Херсонські театрали показали комедію Вільяма Шекспіра у перекладі Максима Рильського на українську мову. Як зазначає директор театру Олександр Книга, вистава досить нестандартна, цікава та весела.

Олександр Книга:

«Прем’єра повинна була відбутися ще до Міжнародного дня театру, але через карантин, ми були вимушені змінити наші плани. Ми довго чекали на цю виставу, готувалися. Звісно, були певні складнощі, але режисер разом з постановочною групою подолали ці проблеми і сьогодні у нас свято. Сподіваюся нашим глядачам сподобається. Театр обіцяв театральне літо – ми дотримуємося обіцянок».

Молодий режисер Євгеній Резніченко говорить, що над виставою велася колосальна робота усієї команди. За основу брали шекспірівські традиції, але музика під виставу писалася абсолютно оригінальна.

Євгеній Резніченко:

«Люблю драматургію Шекспіра, тому що в ній велика кількість підтекстів, якихось нових значень, які були і є актуальні. Сподіваюся глядач зможете відчуте все, що ми вклали у цю виставу та оцінити по достоїнству нашу працю. Хочу також відмітити, що у нас авторська музика написана спеціально для цієї вистави».

Головними героями виступають Себастьян і Віола – близнюки. Їх корабель зазнав краху неподалік берегів Іллірії. Розлучені нещасним випадком, кожен з них намагається влаштуватись на новому місці. На них чекають карколомні пригоди, вихор почуттів, кумедні події та заплутані ситуації.
Чи вдасться брату і сестрі знайти один одного у життєвому лабіринті, можете дізнатися під час вистави. Найближчий показ комедії відбудеться вже сьогодні, 17 липня 2020 року о 18:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *