П’ятниця, 23 КвітняПерший регіональний
Shadow

Дві громади Херсонщини отримали грошові винагороди

2 грудня 2019 року під час Форуму місцевого самоврядування, який відбувся у Херсоні, дві об’єднані територіальні громади – партнери Програми USAID DOBRE (“Децентралізація приносить кращі результати та ефективність”) отримали грошові винагороди за прогрес у покращенні показників Індексу спроможності.

Заступниця керівника Програми DOBRE Юлія Єсмуханова вручила сертифікати на грошові винагороди (на 75 тис доларів) голові Кочубеївської громади Івану Дударю та голові Чаплинської громади Олексію Фаустову (35 тис. доларів).

Програма DOBRE щороку вимірює Індекс спроможності громад – партнерів, за 20 основними показниками. За три роки співпраці з Програмою ці громади продемонстрували значне покращення даних показників. Так, на початку співпраці з Програмою  DOBRE Кочубеївська громада мала лише 20 балів, цього року її Індекс спроможності становить 57 балів. Чаплинська громада три роки тому мала Індекс спроможності – 9 балів, зараз він становить 46 балів.

Призові кошти громади направлять на реалізацію проєктів, прописаних у їхніх Стратегіях розвитку.

Додатково. Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень і забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *