Неділя, 3 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Директор департаменту здоров’я Херсонщини відмовився від своєї зарплатні

 Директор Департаменту охорони здоровʼя Херсонської ОДА Віктор Короленко відмовився від заробітної плати та вирішив направити кошти на захист населення та протидію поширення коронавірусу в Херсонській області. За його словами, у період карантину та боротьби з коронавірусом COVID-19, враховуючи обмежений фінансовий ресурс, одним із головних завдань є направлення усіх зусиль на захист медичних працівників, зараз їм потрібні засоби індивідуального захисту (маски, халати і т.ін), також необхідна закупівля тестів для виявлення коронавірусу у населення.

Віктор Короленко:

“Як директор Департаменту здоровʼя Херсонської обласної державної адміністрації усю свою місячну заробітну плату, разом із надбавками, преміями, доплатами, я перерахую на КНП “Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ” ХОР для придбання засобів індивідуального захисту для бригад екстреної медичної допомоги.

 Як депутат Херсонської обласної ради від Бериславського району, усі кошти, які я повинен використати на матеріальну допомогу для мешканців свого округу, я передаю на КНП “Бериславська центральна районна лікарня” Бериславської районної ради Херсонської області та КНП “Бериславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” у рівних частинах для закупівлі швидких тестів для жителів Бериславського району.

Такі кроки дозволять закупити близько 200 тестів та забезпечити засобами індивідуального захисту 5-6 бригад швидкої допомоги.

Так, це небагато! Але це мій особистий внесок, як громадянина і державного службовця для добробуту нашого суспільства.

Закликаю підтримати мою ініціативу своїх колег депутатів, чиновників всіх рівнів виконавчої влади, відповідальний бізнес нашої області.

Це дасть потужний додатковий фінансовий ресурс для системи Охорони здоров’я нашої Держави.

Бажаю усім здоровʼя! Бережіть себе та ваших близьких!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *