Субота, 2 ГрудняПерший регіональний
Shadow

«Дискусії щодо створення кримськотатарської автономії ще тривають,» – Дмитро Кулеба

Як ми вже повідомляли, сьогодні, 19 грудня 2019 року, віце-прем’єр-міністр України Дмитро Кулеба з робочим візитом перебував на Херсонщині, зокрема проінспектував КПВВ «Каланчак».

Під час спілкування з журналістами він зазначив, що мета урядовців полягає в тому, щоб європейські стандарти якості життя зрештою дійшли і на тимчасово окуповані території – Донбас і Крим.

«Я вважаю, що кримська проблема є одним з ключових пріоритетів роботи уряду. Ми маємо постійно про неї говорити і шукати шляхи її вирішення».

На запитання кореспондента «Першого регіонального» щодо перспективи створення кримськотатарської національної автономії у складі України, Дмитро Кулеба відповів:

«Дійсно, є така ініціатива кримських татар, але дискусії з цього питання тривають вже більше п’яти років і будуть тривати ще невідомо скільки. Важливо, що кримські татари є безумовно корінним народом Криму, і це навіть не обговорюється. Вони займають патріотичну позицію і теж не визнають анексію Криму. Історично склалося так, що Крим є багатонаціональним півостровом, тому треба відпрацювати максимально всі ці нюанси та знайти оптимальну форму. Але, те, що Крим буде українським – це я вам гарантую!».

Щодо термінів повернення Криму віце-прем’єр-міністр України запевнив: «Ми не будуємо комунізм, тому не можемо казати коли це станеться, через 5-10 років. Але я запевняю, наш порядок денний постійно має пункт про відновлення суверенітету України. Завдання держави працювати таким чином, щоб кожної хвилини, кожного дня бути готовими зробити вірний крок, який настане у правильний історичний момент. В тому, що він настане, в мене немає жодних сумнівів».

Елеонора Гуськова

1 Comment

 • Ген Рез

  Какая дискуссия, шо тривае.
  Кулеба и остальные слышали что-нибудь о Конституции Украины?
  Они знают что в Конституции Украины есть статьи: с 21 по 24 и ст. 157 Конституция Украины не может быть изменена, если изменения предусматривают упразднение либо ограничение прав и свобод человека и гражданина или если они направлены на ликвидацию независимости либо на нарушение территориальной целостности Украины.
  Конституция Украины не может быть изменена в условиях военного или чрезвычайного положения.
  Что тут обсуждать.
  Нарушения которые могут произойти если пойдут на поводу у крымских татар.
  Господи, ну хоть один грамотный юрист должен быть у Зеленского, или все, как всегда продажные?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *